menu
Mükemmel Hayran kaldım Komik Eğlenceli Beğenmedim Yok artık! EW!
Kelime Kabukları, Ölüm Benden Üç Yaş Büyük, Tanrı'nın Ayakkabıları ve Ş romanlarının yazarı Ahmet Çağlayan, TÜYAP İstanbul Kitap Fuarında kitaplarını imzalıyor.

2012 yılından itibaren her 2 yılda bir edebiyat dünyasına yeni ve etkileyici romanlar kazandıran Ahmet Çağlayan, yeni romanı Kelime Kabukları ile karşımızda. "Kelime Kabukları" daha ilk sayfasından itibaren sizi kendisine bağlıyor. İnsanın doğa karşısında hayatta kalma mücadelesini, dil yitimini, ilkelin saflığını, modern ahlakın kirlenmişliğini, medeniyetin acımasızlığını distopyanın kurgusal dünyasında yeniden kuran Kelime Kabukları, çağlar boyu sürecek bir insanlık imkânının peşine düşüyor. 

Yazar, 10 ve 17 Kasım tarihlerinde saat 14.00'de TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı 2. Salon'da romanlarını imzalayacak. Tüm kitapseverleri davet ediyoruz.

Kitapları olanlar, benim kitaplarım imzalı ne yapacağım diyenler olursa, sarılmaya ve fotoğraf çektirmeye gelebilir. Kitapları olmayan okurlar ise kitapları imza gününde temin edebilir. 


Yazarın kitapları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.interactive connectionBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Benzer Yazılar