Aşk tesadüfleri sever, peki hayat sever mi?

EDWARD - STEVEN R& H CAFE GALLERY’ DE BULUŞMA 1

Edward'ın hayatı bu aralar istediği gibi gitmiyordu. Sainsbury' s markette ki işinden hiç suçu olmadığı halde ayrılmak zorunda kalmış ve henüz iş bulabilmiş değildi. İş bulamayacağını düşündüğü umutsuz bir anında eski dostu Steven aradı. Edward ona işten ayrıldığını söyleyince;

-Bu akşam R & H Cafe Gallery restoranda buluşalım ve senin iş meseleni görüşelim eski dostum!  Belki sana yardımcı olabilirim.

-Tabi ki dostum neden olmasın. Laflamaya da ihtiyacım var zaten. 

-Akşam gelmeden babamla konuşacağım. Çevresi geniş sana referans olursa, güzel bir işe başlayabilirsin. Belki gelirken sana güzel haberlerde getiririm.

-Sağol dostum,

-Anlaştık o halde Edward, saat 19:00' da R & H Cafe Gallery de görüşürüz. 

-Görüşmek üzere,

Edward'la Steven lisedeki basketbol takımından tanışıyordu. Steven şuan Londra da  öğrenciydi. Bu ikiliyi yan yana geldiklerinde onları kimse susturamazdı.

Steven tatil zamanları geldiğinde Edward ile görüşmeden okula dönmezdi. İşte yine böyle bir zamanda arkadaşına iş konusunda yardımcı olmak ve onla görüşmek için R & H Cafe Gallery de buluşacaklardı.

Edward' ın kalbinde uzun süredir kimse yoktu. Aslında sevmek ve sevilmek isteyen biriydi. Ne yazık ki hayat her zaman insanın karşısına ruh eşini çıkarmıyordu. Edward içinde öyle olmuştu. Ta ki o akşama kadar. Kader ağlarını örmeye başlamıştı.


interactive connectionBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


BUNLARI DA GÖRMEK İSTEYEBİLİRSİN!

Facebook Yorumları