menu
Mükemmel Hayran kaldım Komik Eğlenceli Beğenmedim Yok artık! EW!
Şule Polat kaleminden Bir Sevda Masalı adlı eserden bir seçki sizlerle...

Şule Polat kaleminden...

Yüreğimin duyup duyabileceği en acı verücü cümlelerdi bunlar.
"Beni sana yar etmeyecekler Ali'm..." titreşen dudaklardan çıkan kelimeler ok gibi saplandı yüreğime.
"Buna kimsenin gücü yetmez Zehra'm."
"Nasıl olacak Alü'm, bu kadar düşmanken bizimkiler birbirine, biz nasıl seninle beraber olacagız. Sana bir şey olmasına dayanamam." Gözlerinin kıyısından akıtıyordu incilerini.
"Gidelim buralardan desem, elimi uzatsam benimle gelir misin Zehra' m..." kalbim bir çocuk gibi heyecanla bana verecegi cevabı beklerken, aynı anda da deli gibi korkuyordum. Ya hayır derse, ya benimle gelmezse...Bu sorularla baş etmeye çalışırken Zehra'mın gözlerinde bir umut ışığı gördüm. Ben seviyordu en az benim onu sevdiğim kadar. Tutunabildiğim tek daldı bu şimdilik. Dipsiz kuyulara düşmemek için var gücümle yapıştım bir dal.Usulca küçücük elini avucumun içine bıraktı. İşte bu cevap bütün kelimelerden daha güzeldi. Gidişini üzmemek bile üzmemişti bu sefer beni.
Çünkü biliyordum, saatler kalmıştı sevdiğim kadına kavuşmama. Ellerim semaya kalktı bir kez daha. Dilime lal olmuş duama şimdi şükürler eşlik ediyordu. Tek dökülen kelime buydu artık dudaklarımdan. Sana şükürler olsun Rabbim... interactive connectionBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Benzer Yazılar