menu
Mükemmel Hayran kaldım Komik Eğlenceli Beğenmedim Yok artık! EW!
Ceres Yayınları'na ait Erkek Atlası kitabının inceleme yazısıdır...

Ayşe Alagöz kaleminden...

Herkese mutlu, huzurlu, aşk dolu, güzelce bir gün olsun. Aşk olsun! 

Ceres Yayınları'na ait Harika bir kitapla sizlerleyim: ERKEK ATLASI...

Ayşe Hanım, ilk kez tanışmış olduğum bir yazar olmakla birlikte güzel yüreğiyle gönlümde taht kuran yüce gönüllü bir insan olarak da yerini aldı. 

Kitap, ayrı ayrı hayat hikayelerini içeriyor ve her bölümde farklı hayatlara, farklı ülkere yolculuk yapıyorsunuz. Bir kere çok güzel duyguları konu alıyor. Örnek mi? Yardımlaşma ve dayanışma gibi, sevgi ve saygı gibi...

Kitabı okuduktan sonra hayata farklı pencerelerden bakacak ve kendinizle barışacaksınız. Kendinize güveniniz artacak ve hayata karşı her yaşadığınız olumsuz durumu fırsata çevirip mutluluğun değerini daha iyi anlayacaksınız. Kendinizi sevecek ve daha huzurlu olacaksınız. (Bir insan daha ne isteyebilir ki! Aşk dediğinizi duyar gibiyim!E, bunlar olursa o da olur zaten. )

Bu kitabın favori listeme girmesinin bir diğer sebebi ne değinecek olursak; Kadınlarımızın genel sorunlarına ve sıkıntılarına yer verilmiş olması, kadınlarımıza ses, bir nefes olacak eser olması derim. 

Kisinlikle, şiddetli tavsiyemdir. (Şiddet yanlısı değilim tabii ki; çok tavsiyemdir öyleyse. )

Kapak tasarımından puntolarına, iç tasarımından yalın ve anlaşılır sekilde anlatılmış olmasına kadar muazzam bir eser ortaya çıkmış. Benden söylemesi, sizden duyması...! 

Yazarımıza başarılarının devamını diliyor ve Ceres Yayınları'na böyle muhteşem eserlerle bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

Kitapla kalın, HOŞÇAKALIN... 

Yeni yorumlarda GÖRÜŞMEK ÜZERE...


Resmiye KÜÇÜK interactive connectionBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Benzer Yazılar