Loren’ in içinde olduğu araç hızla garajdan çıkmıştı. Polis araçları aracın gideceği yollara önceden konumlanmıştı. Loren ile Linda eş zamanlı bir operasyon ile kurtarılacaktı. Polisler Lindayı kurtarmak için içeri girdiğinde, Loren’ i kurtaracak olan polisler de harekete geçecekti.
0
3
2,063
okunma

MUTLU SON!!!

LOREN’ NİN KURTARILMASI 25

Loren’ in içinde olduğu araç hızla garajdan çıkmıştı. Polis araçları aracın gideceği yollara önceden konumlanmıştı. Loren ile Linda eş zamanlı bir operasyon ile kurtarılacaktı. Polisler Lindayı kurtarmak için içeri girdiğinde, Loren’ i kurtaracak olan polisler de harekete geçecekti.    

Loren’i araç ile dışarı çıkardıklarında yol boştu, küçük kızın gözleri korku doluydu. Babasına götüreceklerini söylemişlerdi fakat ikizi Linda hala içerdeydi. Küçük kız etrafına bakıyordu. Fakat gördüğü yerler ona hiçbir şey ifade etmiyordu. 

Loren’ i ailesine teslim edecek olan adamlar normalde de tenha olan bu yolun boşaltıldığını anlayamamıştı. Polisler birden önlerini kesince şoför ani bir karar vererek arabayı üzerlerine doğru sürmeye başladı. Dur ihtarlarına uymayan şoförü durdurmak için polis memurlarından biri aracın tekerleğine nişan alarak arabanın tekerleğini patlattı. Araba önce bir yalpaladı. Sonra dönerek durdu. Duran araçtaki adamlar küçük kızı da yanlarına alarak dışarı çıktı. İçlerinden biri ise küçük kızın şakağına silahı dayamıştı. Polis,

- Kızı bırakın teslim olun! Patronunuz yakalandı.

- Yolumuzu açın bize bir araç verin. Yoksa kızı vururum.

- Sakin ol. Sakin öyle bir şey yapma! 

- Kıza bir şey olmasını istemiyorsanız önümüzden çekilin!

- Peki, sakin ol çekiliyoruz.

Küçük kız sessizce bekliyordu. Olanlar onu çok yıpratmıştı. Günlerdir bu adamların elindeydiler. 

Polis araçları yoldan çekilerek yolu açmıştı. Loren’ i tehlikeye atamazlardı. 

Adamlardın biri:  

- Öndeki polis aracını boşaltın hemen!!!

Polis: 

- Tamam dediğin gibi olsun. Araçtan uzaklaşın beyler!

Polisler söyleneni yapmış arabanın yanından çekilmişlerdi. Adamlar küçük kızı da yanlarına alarak boşalan aracın yanına doğru ilerliyorlardı.  Yaşanan bu arbede sırasında keskin nişancılar vur emri bekliyordu. Adamlar arabaya binmek üzereyken keskin nişancılara gelen vur emiriyle etkisiz hale getirildiler. Küçük kız hemen polislerin yanına koştu. 

Sonunda kızların ikisi de sağ olarak ele geçirilmişti. Yakalananların hepsi sorgulanmak üzere emniyete götürülmüştü. Görevli polis memurları ikizleri alarak ailelerinin yanına götürdü.

Evin kapısında tüm aile onları bekliyordu. Polis aracı durduğu gibi ikizler anne ve babasına koşmaya başladılar. Bu kavuşma anında herkesin gözü yaşlıydı. Günler süren bekleyiş sonunda mutlu son ile bitmişti. 

Edward ve Sally kızların kurtarılmasından bir yıl sonra evlendiler. Edward hala bu aile ile çalışıyor.  Mark, olay ile alakası olmadığı ve çalıştığı kişilerin kötü niyetini bilmediğinden, para cezasına çarptırılmış fakat hapse girmemişti. Artık arkadaş çevresine çok dikkat ediyor. 

SON.


interactive connectionBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunları da görmek isteyebilirsin!