Bilgi Yayınevi 'ne ait SOBE Öldün adlı kitabın inceleme yazısıdır...
#Kitap #Roman #Hikaye
1
2
2,614
okunma

J. C .LANE kaleminden...

Herkese mutlu, huzurlu bir gün diliyorum. Son haftalarda Üste üste dram okuduktan sonra okuduğum bu degişik ve çok özgün kitap beni benden aldı ve bambaşka bir yolculuğa çıkardı. Oyun içinde oyun... Gerilim yönü hat safhada... Macera yanı ise en keyif aldığım... Psikolojik analizleri mükemmel... Okumaya doyamadığım o kadar muazzam bir kitaptı ki böyle muazzam bir kurguya çok az rastlarsınız.

Bir av, avcı ve hakemin mevcut olduğu bir oyun... Oyununu kurallarına göre oynamak zorundasın! Yoksa... (Sonuçlarına ağır bir sekilde katlanırsın). 

Karakterlerin çokluğu kafa karıştıran türden değil. Okurken ayrı ayrı kişilerin hikayesini okuyorsunuz ama hepsi bir sonuca bağlanıyor. Sayfalar su gibi akıp gidiyor. Her sayfada kanınız donuyor! Tüyleriniz diken diken olacak... 

Oyunu ya kazanmak zorundasın ya kazanmak zorundasın; başka şansın yok! Vazgeçemez ve kaçamazsın... 

Kitabı okurken, insanların hırslarına yenik düşerek kendi felaketlerini nasıl kendilerinin getirdiğini göreceksiniz.

Uzun lafın kısası; bambaşka, hiç tanık olmadığınız ve hiç karşılaşmadığınız türde bir kitap okumaya hazır olun! Bilgi Yayınevi farkı demek, bu demek! 

Kitabı okumak için kapak görseli bile yeterli bir davet! Anlatımı akıcı ve sade olmakla birlikte puntoları da göz yormayacak büyüklükte... Tavsiye ediyor muyum; hem de şiddetle...! Kitap, benden tam puan aldı! 

Yazarımızın kalemine, yüreğine sağlık diyor; başarılarının devamını diliyorum ve kıymetli yayınevimiz Bilgi Yayınevi'ne böyle muhteşem kitaplarla bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

Kitapla kalın, HOŞÇAKALIN.

Yeni yorumlarda GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Resmiye KÜÇÜK 


interactive connectionBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunları da görmek isteyebilirsin!